OFICJALNA STRONA GIMNAZJUM W NAROLU
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Rozmiar: 3831 bajtów


Złota trąbka

(16kB) Naszą szkołę odwiedziło Trio złota trąbka fotorelacja z występu po kliknięciu w link. więcej.. .

Teatr

(16kB) 16 listopada, prawie pięćdziesięcioosobowa grupa młodzieży wraz z nauczycielami pojechała do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie na spektakl pt. „Kolacja u głupca”. - więcejRocznica odzyskania niepodległości

(16kB) W piątek, 10 listopada,
nasza szkoła uroczystą akademią rozpoczęła świętowanie odzyskania niepodległości przez Polskę. - więcej"Plener plastyczny 2017"

(16kB) Łukawica była miejscem XIX Pleneru Malarsko-Fotograficznego, zorganizowanego jak co roku pod hasłem „Czyste środowisko w oczach dziecka”. W tym roku w plenerze i warsztatach malarskich uczestniczyło trzydziestu dwóch uczniów Narolskich szkół wraz z opiekunami. Plener odbył się nad malowniczymi stawami w Łukawicy, tradycyjnie w formule warsztatów plastycznych.
więcej.. .
Kabaretonik

(16kB) Grupa czterech gimnazjalistów pod egidą dyrektora szkoły przygotowała skecz, zdobywając Srebrną Beczkę Śmiechu. więcej.. .

"Dzień patrona"

(16kB) 19 września nasze gimnazjum obchodziło Dzień Patrona. To wydarzenie ma szczególny wymiar, gdyż łączy teraźniejszość z bolesnymi wydarzeniami września 1939r. W tym roku przypada 77. rocznica walk 16. Pułku Piechoty Ziemi Tarnowskiej z okupantem niemieckim w obronie Narolszczyzny. więcej.. .
Konkursy przedmiotowe

(16kB) Patryk Pacanowski został laureatem konkursu kuratoryjnego z informatyki.
Jakub Zbigniew Banaś został laureatem konkursu kuratoryjnego z biologii.
Aleksandra Dudek została finalistką konkursu kuratoryjnego z matematyki i chemii.
Gratulujemy całej trójce sukcesów, bo wiemy ile pracy musi włożyć uczeń w opanowanie materiału. Warto wspomnieć , że wiedza którą musi prezentować uczestnik konkursu przedmiotowego na szczeblu województwa znacznie wykracza poza treści realizowane w gimnazjum. Te osiągnięcia potwierdzają tezę, że jak się czegoś bardzo chce, to MOŻNA


Turniej wiedzy pożarniczej

(16kB) Wiktoria Krzyczkowska zajęła I miejsce w gminnych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii gimnazjum. Przed nią eliminacje powiatowe. Trzymamy kciuki!

Spotkanie z Mateuszem Kubiszynem

(16kB) W czwartek 23 lutego w Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 r. w Narolu doszło do nadzwyczajnego spotkania. Grupa 20 uczniów zrzeszonych w szkolnym projekcie edukacyjnym pod nazwą PRZYGOTOWANI, pod opieką inicjatora grupy pana Marcina Mazurka, spotkała się z Mateuszem Kubiszynem. - więcejMagma

(16kB) 22 lutego w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie gimnazjaliści z powiatu lubaczowskiego i tomaszowskiego rywalizowali w IV Maratonie Matematycznym MAGMA. - więcejZestawienia

(16kB) Rozpoczęte nowe półrocze jest czasem podsumowań tego, co zostało zrealizowane dotychczas. Niniejszym przedstawiamy do wiadomości ogółu zestawienia dotyczące różnych aspektów działalności naszej szkoły.
- sport
- wycieczki
- konkursy


Mistrzowie powiatu

(16kB) W sobotę 11.02.2017r. w Oleszycach odbyły się mistrzostwa powiatu lubaczowskiego w piłce ręcznej chłopców. Drużyna naszej szkoły po czterech zwycięstwach i remisie zajęła I miejsce i została mistrzem powiatu. - więcejJasełka 2016

(16kB) Jak co roku , przed rozpoczęciem przerwy świątecznej odbyło się szkolne spotkanie wigilijne. Najpierw obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez uczniów , pod kierownictwem księdza Krzysztofa Sosnowskiego. To było dosyć nietypowe przedstawienie - więcejRocznica odzyskania niepodległości

(16kB) Z okazji 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości , w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia. Najpierw zabrał głos Pan dyrektor, który przypomniał jak ważna dla Polaków jest data 11 XI 1918r. i jak droga jest nam Polakom wolność . - więcej"Sukcesy sportowe"

(16kB) II miejsce w powiecie w unihokeju zajęły dziewczyny z naszego gimnazjum pod wodzą pana Wiktora Pawelca.
IV miejsce w województwie w biegach przełajowych wywalczyli chłopcy naszego gimnazjum pod wodza pana Waldemara Gmiterka.


"Sukcesy naukowe"

(16kB) Jakub Zbigniew Banaś, uczeń klasy III a, zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu kuratoryjnego z biologii.
Aleksandra Dudek, uczennica klasy III b, zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu kuratoryjnego z chemii i języka angielskiego i matematyki.
Patryk Pacanowski, uczeń klasy III a, , zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego i języka niemieckiego.
Klaudia Panek, uczennica klasy II c, zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego.


"Występ zespołu ZBRUCZ"

(16kB) 3 listopada po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć w swych murach Zespół Pieśni i Tańca „Zbrucz” z Tarnopola. Twórczość wokalno-choreograficzna, którą reprezentuje zespół, jest na najwyższym poziomie artystycznym, cechuje go oryginalny styl
więcej.. .


"Pokazy chemiczne"

(16kB) Od wielu lat nasi uczniowie uczestniczą w pokazach z fizyki i chemii, które odbywają się na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. W tym roku, grupa 50 uczniów wraz z paniami: Justyną Stankiewicz, Dorotą Sobczyszyn i Agnieszką Dudek, uczestniczyła w pokazach chemicznych, których głównym celem było udowodnienie młodzieży, że chemia to nauka naprawdę bardzo ciekawa, przyjemna i pożyteczna.


"Gala przedsiębiorczości"

(16kB) 4 listopada odbyła się XI Gala Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS. Po raz jedenasty Narodowy Bank Polski nagrodził najbardziej aktywnych nauczycieli przedsiębiorczości i ich uczniów. Uroczysta Gala odbyła się w siedzibie Narodowego Banku Polskiego
więcej.. .


"porządkowanie cmentarzy"

(16kB) Młodzież naszego gimnazjum od wielu lat porządkuje groby na cmentarzach w Narolu, Lipsku, Łówczy i Płazowie. Są to działania społeczne, w czasie wolnym od zajęć szkolnych.
więcej.. .


"Plener plastyczny 2016"

(16kB) Lipsko tym razem był miejscem, w którym po raz osiemnasty odbył się plener malarski, zorganizowany jak co roku pod hasłem „Czyste środowisko w oczach dziecka”. Tym razem w plenerze i warsztatach malarskich uczestniczyło trzydziestu uczniów wraz z opiekunami .
więcej.. .


"Dzień patrona"

(16kB) 19 września nasze gimnazjum obchodziło Dzień Patrona. To wydarzenie ma szczególny wymiar, gdyż łączy teraźniejszość z bolesnymi wydarzeniami września 1939r. W tym roku przypada 77. rocznica walk 16. Pułku Piechoty Ziemi Tarnowskiej z okupantem niemieckim w obronie Narolszczyzny. więcej.. .
"Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016 - 2017"

(16kB) Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 zainaugurowała Msza Święta w Kościele Parafialnym w Lipsku i w Narolu, następnie uczniowie, rodzice, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły zebrali się na głównym holu szkoły na uroczystym apelu. więcej.. .
"Turniej wiedzy o krajach niemieckojęzycznych"

(16kB) Po raz czwarty z rzędu Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 r. w Narolu zorganizowało powiatowy konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. więcej.. .
Akcja "Tanew"

(16kB) Nasza szkoła wzięła udział w akcji już po raz szósty. Tegoroczną edycję rozpoczęliśmy z pozycji gospodarzy, gdyż całe przedsięwzięcie startowało w Narolu. więcej.. .
Zbiórka makulatury

(16kB) W sumie zebraliśmy 6162 kg makulatury i 20 kg puszek. W rozbiciu na klasy, sytuacja przedstawia się następująco: więcej.. .
Konkurs ortograficzny

(16kB) 20 maja odbył się IX Miedzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny "Cudze chwalicie, swego nie znacie..." Gościliśmy pięć szkół: gimnazjum z Dachnowa, Łukawicy, Rudy Różanieckiej oraz dwa gimnazja z Lubaczowa. więcej.. .
Osiągnięcia sportowe

(16kB) Wyniki i osiągnięcia sportowe w zawodach sportowych które odbyły się w ostanim czasie... tutaj .
Biegi uliczne

(16kB) Fotorelacja i wyniki z narolskich biegów ulicznych z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji 3 Maja tutaj .
Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości

(16kB) Sukcesy młodych przedsiębiorców z Narolskiego gimnazjum. 12. maja w auli głównej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie trójka uczniów Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939r. w Narolu wzięła u dział w finale... tutaj .
3 Maja

(16kB) Fotorelacja z z uroczystego apelu z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji 3 Maja tutaj .
Nowe informacje dotyczące osiągnięć uczniów - w tym uczniowie miesiąca. - tutajKonkursy - konkursy

(16kB) 3 marca 2016 r. odbyła się III edycja Maratonu Matematycznego Gimnazjalistów MaGMa. Rywalizację podjęło 13 drużyn z 13 różnych szkół.
Karolina Krawczyk, uczennica klasy IIIb, zakwalifikowała się do finału Konkursu Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła - więcejPoznajemy parki krajobrazowe

(16kB) 15 stycznia w siedzibie Nadleśnictwa Lubaczów odbył się III - parkowy etap XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego pt. „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. - więcejPodsumowanie pierwszego semestru

(16kB) 20 stycznia 2016 roku odbyło się spotkanie z uczniami podsumowujące pierwsze półrocze roku szkolnego 2015/2016. Dyrektor przekazał statystyki dotyczące klasyfikacji informując między innymi o tym, że klasa 3b uzyskała najwyższą średnią - więcejWielka Orkiestra

(16kB) Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy po raz kolejny nie zawiedli angażując się w tegoroczną akcję i zapraszamy do udziału za rok! Się ma!!! - więcejjasełka

(16kB) 22 grudnia w naszej szkole panowała iście świąteczna atmosfera. Cała społeczność szkolna zgromadziła się w głównym korytarzu, gdzie serdecznie powitał wszystkich pan Dyrektor. - więcejFirma otwarta na szkołę. Szkoła otwarta na firmę.

(16kB) Po raz kolejny nasze gimnazjum wzięło udział u ogólnopolskiej akcji Otwarta Firma, która wpisuje się w globalny program pod hasłem tydzień przedsiębiorczości. - więcejUnihokej

(16kB) W dniu 21.11.2015 r. w Oleszycach odbyły się powiatowe zawody w unihokeju chłopców. Nasza drużyna zajęła w nich IV miejsce. Wygrywając w grupie z drużyną gimnazjum nr 1 z Lubaczowa 1:0, remisując z gimnazjum nr 2 Lubaczów 0:0 i przegrywając z Rudą Różaniecką : 4, zajęliśmy II miejsce. W meczu o miejsce III ulegliśmy Oleszycom 0:1. Skład: Adrian Wolańczyk, Sebastian Hess, Szymon Przednowek, Łukasz Wąchała, Jacek Kostrzycki, Daniel Rebizant, Dawid Byra, Kacper Nisztuk, Hubert Pachla, Jakub Stasik, Hubert Sycz, Tadeusz Wojdyło.Rocznica odzyskania niepodległości

(16kB) Z okazji 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości , w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia. Najpierw zabrał głos Pan dyrektor, który przypomniał jak ważna dla Polaków jest data 11 XI 1918r. i jak droga jest nam Polakom wolność . - więcejBiegi przełajowe

(16kB) 21.10.2015. w Kolbuszowej odbyły się finały wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych. Nasze uczennice startowały z powodzeniem uzyskując wyniki na miarę swoich możliwości. Anna Kowalczuk- miejsce 31 / 90 startujących , Julia Rysiowska - //- 63 / 90 - // - Uzyskały 7pk do klasyfikacji szkół.Gala przedsiębiorczości

(16kB) W piątek 23 października w sali konferencyjnej Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się dziesiąta jubileuszowa gala wręczenia nagród najlepszym nauczycielem przedsiębiorczości w kraju. - więcejKonkurs fotograficzny

(16kB) Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. Krajobraz marzeń. Organizatorem konkursu jest Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu. Przedmiotem konkursu są fotografie, których tematyka związana jest z jesiennym krajobrazem Parku Krajobrazowego Puszczy Solskiej, czyli terenu, na którym mieszkacie. - więcejSPORT

(16kB) 30.09.2015 w Rzeszowie odbyły się finały wojewódzkie w indywidualnej lekkiej atletyce.Uczestniczyły w nich uczennice naszej szkoły uzyskując następujące wyniki: - więcejDzień Nauczyciela

(16kB) 13 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. W połowie szóstej lekcji cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi zgromadziła się na głównym korytarzu, gdzie miała miejsce uroczystość, którą otworzył Dyrektor szkoły. - więcejSPORT

(16kB) W sobotę 03.10.2015 w Lubaczowie odbyły się indywidualne biegi przełajowe na szczeblu powiatu. Startowały w nich uczennice naszej szkoły uzyskując wysokie miejsca: - więcejSPORT

(16kB) W dniu 26.09.2015 w Lubaczowie odbyły się indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce. Startowali w nich dziewczęta i chłopcy naszego gimnazjum uzyskując bardzo dobre wyniki; - więcejDzień Patrona Szkoły

(16kB) 18 września Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939r. w Narolu obchodziło bardzo ważne święto – Dzień Patrona, który jest odniesieniem do zwycięskiej bitwy 16 pułku Piechoty Ziemi Tarnowskiej walczącej tutaj z wojskami niemieckimi. - więcejUroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

(16kB) Inaugurację roku szkolnego 2015/16 zainicjował pan Dyrektor Konrad Nowoświat. Szczególnie gorąco powitał uczniów, którzy 1 września rozpoczęli naukę w klasach pierwszych - więcejZestaw podręczików na r. szk. 2015 / 2016

(16kB) Szkolny zestaw podręczników przeznaczonych do kształcenia ogólnego dla uczniów klas II i III gimnazjum na rok szkolny 2015/2016 - więcejZ wizytą w schronisku

(16kB) Czternastego maja grupa pięćdziesięciu uczniów naszej szkoły odwiedziła schronisko KUNDELEK w Rzeszowie przekazując dary zebrane w trakcie zbiórki w szkole. Nasza wizyta podyktowana była chęcią pomocy schroniskowym zwierzakom - więcejTanew – nasza rzeka

(16kB) Młodzież z Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939r. już po raz czwarty brała udział w proekologicznej akcji Tanew - nasza rzeka im. Zdzisława Lwa. Miejscem zbiórki był Susiec, gdzie po odprawie o godz. 10.00 młodzież zgodnie z planem wyruszyła w teren - więcejKonkurs profilaktyczny

(16kB) 12 maja 2015 odbyła się szósta edycja Gminnego Konkursu Profilaktycznego organizowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Narolu. Regulamin konkursu przewidywał udział pięcioosobowych drużyn z każdej szkoły - więcejSport

(16kB) 16.05. 2015r. w Lubaczowie odbyły się zawody w lidze lekkoatletycznej. Uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce zdobywając 1262 pkt.
Najwięcej punktów w naszej drużynie zdobył Filip Gmiterek, który w biegu na 100m uzyskał rekordowy czas 11,61 sekund i 169 punktów. - więcejParki Krajobrazowe

(16kB) 25 maja 2015 r. w województwie lubuskim w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze odbył się Finał Krajowy XIV Edycji Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski, w którym drużyna uczniów z Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 r. w Narolu zajęła V miejsce - więcejTalenty Powiatu Lubaczowskiego

(16kB) Ruszyła VII edycja Talentu Powiatu Lubaczowskiego. Termin składania nominacji do 26 maja. Osiągnięcia i sukcesy uczniów obejmują okres pełnego roku, tj. od 31 maja 2014r. do 31 maja 2015r. Uczniowie sami wypełniają nominacje i dostarczają w wersji elektronicznej do pani Luizy Pinkowicz lub pana Grzegorza Patałucha. Do tych nauczycieli można się kierować z wszelkimi pytaniami i prośbami. - więcejNarolskie Biegi Uliczne

(16kB) 3 maja odbyły się XXXII Narolskie Biegi Uliczne. Jak co roku młodzież chętnie w nich uczestniczyła. Ogółem w biegach wzięło udział 158 uczestników ze szkół podstawowych i 26 uczestników z gimnazjum. - więcejTrzask w szkole…

(16kB) „Trzask” jest grupą młodych ludzi, podróżników, pasjonatów z ogromną ciekawością świata, którzy realizują swoje marzenia. O sobie mówią tak: Nasza przygoda z podróżami zaczęła się już w szkole podstawowej, kiedy to mieliśmy okazję obejrzeć pokaz slajdów z podróży po Indiach. - więcejSOLO - DANCE

(16kB) 18 kwietnia w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się Finał 7. Prezentacji Tanecznych "SOLO-DANCE". 35 uczestników finału zostało wyłonionych we wcześniej przeprowadzonych eliminacjach powiatowych w Przemyślu, Przeworsku, Lubaczowie i Jarosławiu. - więcejSOLO - DANCE

(16kB) 27 marca w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyły się eliminacje powiatowe VII Prezentacji Tanecznych ''SOLO - DANCE'' Naszą szkołę prezentowały trzy uczennice:
Izabela Gmiterek
Katarzyna Gmiterek
Natalia Gwozda
Do finału wojewódzkiego została nominowana Izabela Gmiterek, a Kasia Gmiterek otrzymała wyróżnienie. Iza będzie prezentować naszą szkołę podczas Finału Prezentacji 18 kwietnia 2015r. o godz. 16.00 w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski.

(16kB) 27 marca 2015r. w auli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie odbyły się finał wojewódzki IV etapu Ogólnopolskiego Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski.
więcej


KONKURS RECYTATORSKI

(16kB) 25 marca odbył się XIV GIMNAZJALNY KONKURS RECYTATORSKI POWIATU LUBACZOWSKIEGO, w którym uczestniczyło czworo naszych uczniów w kategorii
więcej


SACRUM W LITERATURZE I SZTUCE

(16kB) 14 marca odbył się XVI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „SACRUM W LITERATURZE I SZTUCE” w Prywatnym Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu, w którym wzięło czworo uczniów z naszego gimnazjum, prezentując się w dwóch kategoriach
więcej


Turniej strażacki

(16kB) 10 marca odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom” – gmina Narol Nasze gimnazjum reprezentowali: Bartłomiej Piątek, Tomasz Adamek i Adrian Krzyczkowski, przygotowywani prze pana Roberta Steczkiewicza.
więcej


Ołówek dla Afryki

(16kB) Działający w naszym gimnazjum Klub Ludzi Aktywnych przyłączył się do ogólnopolskiej akcji „Ołówek dla Afryki” w ramach działalności Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio z siedziba w Poznaniu.
więcej


Parki Krajobrazowe Polski –sukces Narola.

(16kB) 16 stycznia 2015r. w siedzibie Nadleśnictwa Narol odbył się IV parkowy etap XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego pt. „ Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.
więcej


Z przedsiębiorczością za pan brat…

(16kB) Nasza szkoła bierze udział w Gimnazjalnzjalnej Olimpiadzie Przedsiębiorczości. Są to pierwsze w Polsce ogólnopolskie zawody dla uczniów szkół gimnazjalnych, którzy interesują się tematyką przedsiębiorczości i ekonomii,
więcej


XXIII Finał WOŚP w Narolu

(16kB) Ogólnie podczas finału w Narolu zebrano 26 562, 72 PLN

W akcji wzięło udział 29. wolontariuszy z Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939r. w Narolu. Łączna kwota zebrana przez naszą młodzież, to
3671,69 PLN

Wolontariusze, którzy uzbierali najwyższe kwoty:
1. Natalia Gwozda - 477,80 PLN
2. Angelika Nisztuk –- 359,83 PLN
3. Piotr Słoniec- 314,17 PLN
4. Karolina Krawczyk –- 225,85
5. Magdalena Kogut – 208,62
6. Bartłomiej Piątek – 207,10

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy po raz kolejny nie zawiedli angażując się w tegoroczną akcję i zapraszamy do udziału za rok! Się ma!!!


Wigilia w szkole

(16kB) Jak co roku , przed rozpoczęciem przerwy świątecznej odbyło się szkolne spotkanie wigilijne. Najpierw obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez uczniów , pod kierownictwem księdza Krzysztofa Sosnowskiego. To było dosyć nietypowe przedstawienie
więcejPrzedsiębiorczy

(16kB) W ciągu ubiegłego tygodnia wszyscy uczniowie gimnazjum w Narolu mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach organizowanych w ramach programu otwarta firma, który wpisuje się w obchody światowego tygodnia przedsiębiorczości
więcejUnihokej – mistrzostwa powiatu

(16kB) 29.11.2014 r. w Oleszycach odbyły się mistrzostwa powiatu w unihokeju chłopców. Drużyna naszego Gimnazjum zajęła 3 miejsce, przegrywając tylko jeden mecz w grupie
więcejPrzedsiębiorczość w narolskim gimnazjum

(16kB) Po raz dziewiąty najbardziej aktywni nauczyciele z Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli Impuls, którzy w roku szkolnym 2013/2014 realizowali projekty edukacyjne z zakresu przedsiębiorczości, ekonomii i finansów, odebrali nagrody za swoją pracę.
więcej11 XI Narodowe Święto Niepodległości

(16kB) Z okazji 96. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości , w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia. Najpierw zabrał głos Pan dyrektor, który przypomniał jak ważna dla Polaków jest data 11 XI 1918r.
więcejRycerze w naszej szkole

(16kB) 30 października Grupa Artystyczna Rewita gościła w naszej szkole z bardzo ciekawym pokazem historycznym zatytułowanym I Ty możesz zostać rycerzem!. Grupa przybliżyła dawne dzieje od wczesnego średniowiecza, czyli V –IX w. aż do wieku XVI.
tutajMłodzież dba o groby

(16kB) Młodzież z Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939r. w Narolu sprzątała groby nauczycieli spoczywających na tutejszym cmentarzu. Takie działania podjęto także na Łówczy
tutajDZIEŃ NAUCZYCIELA

(16kB) 13 października nasza szkoła obchodziła Dzień Edukacji Narodowej - święto nauczycieli i pracowników placówek oświatowych . Święto obchodzone jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej w 1773 r.
tutajMISJE EWANGELIZACYJNE

(16kB) W czwartek 9 październik w ramach misji ewangelizacyjnych w naszej szkole odbyło się spotkanie z misjonarzami i przedstawicielami wspólnoty Cenacolo
tutajUczniowie września

(16kB) Wybrani zostali reprezentanci poszczególnych klas na uczniow miesiąca - wyniki prezentujemy
tutajCiąg dalszy sukcesów sportowych

(16kB) 04.10.2014 w Lubaczowie odbyły się mistrzostwa powiat w indywidualnych biegach przełajowych. Uczennice naszego gimnazjum uzyskały następujące wyniki:
więcejsport

(16kB) W dniu 27.09.2014 w Cieszanowie odbyły się mistrzostwa powiatu w lekkiej atletyce. Uczennice naszej szkoły uzyskały następujące wyniki:
więcejDZIEŃ PATRONA SZKOŁY

(16kB) Wrzesień to miesiąc babiego lata, dojrzewających kasztanów i spotkań z przyjaciółmi…tak nam dziś kojarzy się początek jesieni. Jednak był inny wrzesień – wrzesień 1939r., pamiętny czas dla każdego Polaka. Te wydarzenia upamiętniamy co roku podczas uroczystości związanych z 75 rocznicą Bitwy pod Narolem.
fotoWystęp ukraińskiego zespołu ZBRUCZ

(16kB) 12 września gościliśmy grupę artystów Zbrucz z Tarnopola na Ukrainie. Zespół koncertował charytatywnie, a datki od naszej młodzieży przeznaczył na rzecz dzieci z Ukrainy, których rodziny ucierpiały w wyniku brutalnych działań wojennych w tym państwie.
fotoNarodowe czytanie Trylogii

(16kB) 6 września w ramach akcji Narodowego Czytania młodzież i nauczyciele Gimnazjum im. Bohaterów września 1939r. w Narolu czytali Trylogię Henryka Sienkiewicza. Narodowe czytanie rozpoczęła pani Agnieszka Mulak, która wprowadziła uczniów w zamysł akcji, wyjaśniając znaczenie i wpływ twórczości Henryka Sienkiewicza na pokolenia Polaków. Po czym rozpoczęła czytanie fragmentów Potopu, następnie czytał pan Grzegorz Patałuch i pani Luiza Pinkowicz. Uczniowie, którzy przynieśli swoje egzemplarze Trylogii, mogli je opieczętować, specjalnie przygotowanymi na tę okazję pieczątkami, pochodzącymi z Kancelarii Prezydenta RP. Podstawowym celem przedsięwzięcia była popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości. Czytanie połączyło pokolenia, łącząc funkcję zabawy z pożytkiem, przyjemności z nauką. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów dołączymy do grona „czytających” klasykę polskiej literatury. Jak ogłosił prezydent Bronisław Komorowski, w przyszłym roku Narodowe Czytanie poświęcone będzie Lalce Bolesława Prusa.Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15

(16kB) Inaugurację roku szkolnego 2014/15 zainicjował pan Dyrektor Konrad Nowoświat. Szczególnie gorąco powitał uczniów, którzy dziś rozpoczęli naukę w klasach pierwszych naszej szkoły oraz nowych nauczycieli: panią Marzannę Pawelec – bibliotekarkę oraz księdza Krzysztofa Sosnowskiego. Nie zabrakło również ciepłych słów dla pozostałych uczniów i nauczycieli. Ważnym momentem wystąpienia pana Dyrektora było przypomnienie o rocznicy wybuchu II wojny światowej i dramacie tamtych dni. Po uroczystości uczniowie udali się do klas na spotkanie ze swymi wychowawcami.Podręczniki

(16kB) Prezentujemy listy podreczników do poszczególnych klas , które będą obowiązywać od poczatku nowego roku szkolnego. TUTAJMy town

(16kB) Wyniki Gminnego Konkursu na najlepszą prezentację multimedialną w języku angielskim o tematyce regionalnej. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do doskonalenia umiejętności językowych oraz poszerzenie wiedzy na temat ich rodzinnych miejscowości. W konkursie udział wzięło 20 osób, uczniów gimnazjów z terenu gminy Narol. więcejKonkurs wiedzy o parkach krajobrazowych

(16kB) Uczniowie z Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 r. w Narolu najlepsi w województwie w konkursie o Parkach Krajobrazowych ”Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” to nazwa Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego. IV-wojewódzki etap XIII edycji odbył się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego. Tegoroczna edycja, która miała miejsce 2.04.2014 r. była przygotowana przez ubiegłorocznych laureatów finału ogólnopolskiego – Zespół Pomorskich Parków Krajobrazowych. zobaczKonkurs recytatorski

(16kB) 28 marca 2014r.odbył się XIX Gimnazjalny Konkurs Recytatorski Powiatu Lubaczowskiego pod hasłem ''I śmiech może być nauką'' Ignacy Krasicki. Nasza szkołę reprezentowały: Magda Natyna Katarzyna Gmiterek Dominika Lasota Spośród 31 prezentacji konkursowych - II miejsce zdobyła nasza Katarzyna Gmiterek Gratulujemy!