Rozmiar: 2913 bajtów

Pan mgr Konrad Kopczacki
(informatyk, plastyk)
e-mail -  kopczacki@op.pl

Nowym webmasterem od dnia 7 grudnia 2010 został Jakub Kopczacki-jego pierwsze dzieło to uzupełnienie galerii

Chętni do prowadzenia szkolnej strony internetowej proszeni są o zgłaszanie się do p. Kopczackigo

Byli webmasterzy:

.:Grzegorz Szawara:.

.:Szymon Szeremeta:.

..:: Rafał Leżanko ::..

Klasa : III "B"

1195482    e-mail -  rafal.lezanko@gmail.pl

..:: Marcin Zarębski ::..

Klasa : III "A"

801517    e-mail -  forest5454@gmail.com

..:: Michał Chmielowiec ::..

Klasa : II "D"

Pierwszy webmaster:

Pierwszym w historii szkoły webmasterem, a zarazem założycielem tej strony był Mateusz Babik. Postać bardzo żywa, ale zarazem bardzo konfliktowa. Lubiana przez wszystkich uczniów, przez nauczycieli już trochę gorzej. Strona powstała pierwszego listopada 2004 i bardzo szybko się rozwijała. W ciągu 266 dni stronę odwiedziło 10 000 osób (średnio 38 osób dziennie). Pod koniec roku szkolnego, zgromadzono bardzo dużą galerię, dzięki: Kubie Ważnemu, Olce Gałce, Ance Rogal, Łukaszowi Obirkowi, K. Wolańczyku oraz innym uczniom i nauczycielom np. Panu Mazurkowi, Panu Kopczackiemu oraz Panu Nowoświatowi. Strona zbudowana w języku html 4.0 oraz wykorzystano javę do animacji oraz do pokazywania galerii grafik. Tak czy siak, Mateusz Babik, wpisał się do historii szkoły jako założyciel strony z Panem Kopczackim. Jeszcze raz mu dziękujemy.

Rozmiar: 6165 bajtów

Kontakt: